Дамски клин Fashion 3D 120Den

4.61 / 9.02 лв.

Раздвижи се

Плътен и еластичен клин, с дължина до глезените. С масажиращ и леко стягащ ефект.
Без ограничител, с плосък шев.

Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN Код: 63000000 Категории: , Етикет:

Описание

✨ Дамски клин Fashion 3D 120Den – Стил и увереност във всяка визия! ✨

Дамски клин Fashion 3D 120Den е моделът, който раздвижи се Плътен и еластичен клин, с дължина до глезените. 💫

С масажиращ и леко стягащ ефект.

🔎 Визия: Раздвижи се Плътен и еластичен клин, с дължина до глезените
🦵 Комфорт: Еластична структура и удобно прилягане
👗 Подходящ за: По-хладни дни и стилни комбинации

Завършете своята визия с доза самочувствие и стил! 💕

Детайли за продукта:

👌 Състав: 78% Polyamide; 20% Elastane; 2% Cotton
📏 Налични размери: 1/2-S/M; 3/4-M/L; XL
🎨 Цветове: Coffee; Graphite; Nero

Често задавани въпроси за Дамски клин Fashion 3D 120Den

❓ Подходящи ли са Дамски клин Fashion 3D 120Den за спортни занимания като йога или фитнес?

Абсолютно. Високото съдържание на еластан осигурява пълна свобода на движение, което ги прави перфектни за активен начин на живот.

❓ Разполагат ли Дамски клин Fashion 3D 120Den с широк колан за по-добра поддръжка?

Да, моделът е снабден с комфортен широк колан, който оформя талията и държи клина стабилно без да се впива.

❓ Прозират ли клиновете Дамски клин Fashion 3D 120Den при разтягане?

Не, използваме високоплътни прежди и специално плетене, които гарантират пълна непрозрачност и сигурност при всяко движение.

❓ Как съставът от 78% Polyamide; 20% Elastane; 2% Cotton влияе на оформящия ефект?

Специфичната комбинация от материали осигурява лека компресия, която прибира силуета и подчертава извивките по естествен начин.

Sensi е български производител с над 20 години опит. Купувайки директно от нас, Вие получавате гарантирано качество, най-добрите цени и бърза доставка директно от нашата фабрика. Разгледайте още модели в категория Дамски клин.

Допълнителна информация

Тегло 0.0012 кг
Размери 5 × 5 × 1 см
Цвят

Coffee, Graphite, Nero

Размер

1/2-S/M, 3/4-M/L, XL

Отзиви

Все още няма отзиви.

Бъдете първият написал отзив за “Дамски клин Fashion 3D 120Den”

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Размери

Go to Top